Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

vpn

 1. ContentBot

  Преку 106 дојави за бомби во последните три месеци

  Веќе трет месец по ред наставата на учениците во Скопје редовно се прекинува со дојави за поставени бомби. Дојавите пристигаат и во другите градови, а освен училишта, бомби започнаа да „се дојавуваат“ и во државни институции, на железничката станица, во трговски центри… Иницијалните дојави на...
 2. JensenInterceptor

  Што ми фали во поставките на мојата приватна мрежа?

  После малце копање по Интернетов ги собрав следниве линкови: https://www.howtogeek.com/221001/how-to-set-up-your-own-home-vpn-server/ https://www.howtogeek.com/131961/how-to-access-windows-remote-desktop-over-the-internet/ How to configure VPN connection in Windows 10/8/7...
На врв Дно