• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

tundra

  1. E

    Искуство со овие две клими?

    Дали има некој искуство со овие две клими: Hisense Apple 3.5kW https://www.gorenje.com.mk/proizvodi/greenje-i-ladenje/hisense-klima-uredi/modeli/tg35ve00g/20000846 Тип на единицата: Внатрешна единица Тип на монтажа: На ѕид Далечинско управување: Далечински управувач Работна температура во...
На врв Дно