• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

telefon

 1. olikomerc

  NOV Samsung A41

  Се продава НОВ Samsung Galaxy A41 земен денес од Телеком со 2 години гаранција. Цена фиксно: 12.000 денари.
 2. Winncoot

  Се продава телефон А1 Alpha

  Се продава ново искочен телефон А1 Alpha. Неотпакуван и не е активиран. Има 2 години гаранција во А1(Вип). Отклучен е и работи со секоја мрежа. Спецификации: - Octa Core 1.6Ghz процесор - 3GB RAM - 64GB вградена меморија (се надоградува со СД картичка) - Dual SIM - Двојна камера 13/2мегaпиксели...
 3. olikomerc

  J5 2016 перфектен како НОВ комплетно пакување

  Продавам Samsung Galaxy J5 2016 црна боја, Dual SIM некодиран купен од Нептун, со комплет пакување оригинална кутија, полнач, кабел, слушалки, фискална и гаранција (помината). Телефонот е како НОВ, перфектно сочуван, користен лично од мене, никогаш не паднат, во оригинална самсунг wallet...
 4. olikomerc

  Продадено Нов XIAOMI REDMI NOTE 7 64/4

  Продавам нов неотпакуван XIAOMI REDMI NOTE 7 64/4 плава боја со 24 месеци гаранција. Цена: 220 евра.
 5. ApexAlex

  Kade mozam da zemam Xiaomi Pocophone F1 so 8GB ram

  Naslovot kazuva sve, prasav vo neksio ama nisto od toa, neptun i vip e so 6GB, pomos? lol
На врв Дно