Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Kajsibebraat

Xiaomi Redmi Note 9

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
6.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам телефон Redmi Note 9, користен од татко ми.

Цена: 6000

Информации

Автор
Kajsibebraat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
293
На врв Дно