Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

nokia

 1. Продавам НОВ Wi-Fi 6 рутер Nokia WiFi Beacon 2

  Продавам НОВ Wi-Fi 6 рутер Nokia WiFi Beacon 2

  Продавам НОВ Wi-Fi 6 рутер Nokia WiFi Beacon 2, никогаш не користен со ГАРАНЦИЈА од 6 месеци.
 2. boksata

  Nokia 6600i

  Купувам Nokia 6600i во функционална состојба
 3. alderson

  Samsung j5 2016 vs Nokia 5

  Ми треба совет, се двоумам меѓу два смартфони.. Кажете ми ваш совет/мислење кој модел е подобар од наведените: Самсунг ј5 2016 и Нокиа 5 ??
 4. pipelin

  Nokia паметни телефони - генерална дискусија

  Мислам дека ваква тема ќе биде од корист. Па после толку време шпекулации, Нокиа денес излезе со Android телефон именуван како Nokia 6. Има ли надеж овој бренд да земе дел од колачот, и да се избори во трката на телефони кои ја следат технологијата? View...
 5. HumantMagician

  Microsoft Lumia 640

  Го користев овој телефон се до пред некое време кога падна и се оштети touch-от, а дисплејот се уште си е стакло, меѓутоа морам да го заменам целосно. Во последниве два месеци активно барам целосно нов дисплеј, но не успешно. Ги посетив сите можни страни и активни форуми, никако да успеам да...
 6. HumantMagician

  Microsoft Lumia 950

  Јас сум прилично нов на форумов, па сакав да слушнам мислење околу купување на нов телефон. Морам да напоменам дека сум фан на Microsoft и дека користам веќе една година Lumia 640 и сум презадоволен. Сакам да го сменам со Lumia 950, па се обратив прво во Телеком, но цената е превисока - 36 990...
На врв Дно