Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

neksio

  1. Avid

    Релативно позитивно искуство со Нексио

    Имам купено цела конфигурација пред 40 месеци, ~70k. Оваа у ова лево што стои уствари. Пред месец дена, без некој апдејт на Виндоус или било каква софтверска/хардверска промена, 3-4 дена по ред ми вадеше БСОД, еднаш дневно. И на idle и у игра и у browsa-ње. Првиот BSOD (Логовиве се од WhoCrashed...
На врв Дно