Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

multiple wan

  1. Miki98

    Виртуелно интернет балансирање: Креативни описи на мултипле ВАН, за Побрз Интернет

    Здраво ит другари Дали знаете дека може да имаме многу силен интернет со Мултипле ВАН, замислете во Скопје со над 10000Mbps . Пример слика: Мултипле ВАН што значи балансирањето и оптоварувањето каде што повеќе конекции се претвораат во вистинско шоу! Секоја конекција е кловн или акробат што...
На врв Дно