• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

dedicirani serveri

  1. QhostMK

    Спонзорирано QhostMK - Дедицирани сервери (Локација - Македонија)

    QHost - Дедицирани Сервери Македонија Дедицирани сервери со светски стандарди достапни за вас по најповолни цени. СИГУРНОСТ - ФЛЕКСИБИЛНОСТ - КВАЛИТЕТ 24/7 Премиум поддршка & 99,99% Uptime & Неограничен сообраќај Локација : Македонија Speedtest : https://speedtest.qhost.mk | 100MB | 200MB...
На врв Дно