• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

adata

  1. rippermkd

    Проценка ADATA XPG GAMMIX S10 nvme 256gb

    procenka, pa mozno e da odi na prodazba! ssd-to e malku koristeno, kupeno na 16.01. 2018 7500mkd. zagreva (okolu 67stepeni bez fan) i mi se smaci da go slusam maliot fan namenet samo za nego. moze zamena za samsung nvme okolu 250GB so moja doplata. podolu link od proizvodot ADATA SSD M.2 256GB...
На врв Дно