Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Banjifiko

Продадено Проценка за Adata SP550 240 Gb

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Барам проценка за два користени sata SSD-a, Аdata SP550 240GB,

Информации

Автор
Banjifiko
Поднесена
Последна промена
Прегледи
613

Повеќе огласи од Banjifiko

На врв Дно