Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
100JKO

Продадено Продавам ADATA Legend 800 2TB M.2 SSD

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
4.800 ден.
Истекува

Опис

Продама ADATA 2ТБ ссд, тоа што беше на попуст на CU.
Неотворен е, планиран за конфигурација ама целата идеја е scrapped па решив да не стои.

Цена: 4800 ден.

Информации

Автор
100JKO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
316

Повеќе огласи од 100JKO

На врв Дно