• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

512gb

  1. Војвода

    Проценка ССД Samsung 840 Pro 500GB

    Ссд-то е купено од надвор, така да нема гаранција. Користено е околу 1 година и 4 месеци, како дополнителен Сторејџ. Така ми седи со инсталирани игри кои не се ни играат... Па ако одговара проценката, ќе го жениме :) Sent from my SM-G950F using Tapatalk
На врв Дно