Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
spiritBreaker

Samsung S21 Ultra 12/128 Silver Exynos

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
20.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Се продава Samsung S21 Ultra 12/128, сребрен, dual sim, exynos процесор. Во одлична состојба, без гребаници, со оригинална кутија. Не е заклучен на ниедна мрежа, апдејтиран на последна верзија на OneUI 6.1.
Достапен во Охрид, или по карго (карго на ваша сметка).

Без замени

контакт ДМ или 077 - 556 - 271
  • Ми се допаѓа
Реакции: Rejzerot и Oktar

Информации

Автор
spiritBreaker
Поднесена
Последна промена
Прегледи
167

Повеќе огласи од spiritBreaker

На врв Дно