Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

256gb

 1. Samsung PM991 256GB - како ново

  Samsung PM991 256GB - како ново

  Извадено од лаптоп, како што се гледа по сликата скоро ново, користено 13 дена вкупно.
 2. Micron 256GB M.2 2280 SSD

  Micron 256GB M.2 2280 SSD

  Се продава SSD-то од наслов: Micron 256GB M.2 2280 NGFF SSD 3D NARD TLC SATA III (MTFDDAV256TBN) Користено, исправно, извадено од HP Elitebook заради надградба. Цена: 1000ден.
На врв Дно