Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
cgfreak

Продадено Micron 256GB M.2 2280 SSD

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.000 ден.
Истекува

Опис

Информации

Автор
cgfreak
Поднесена
Последна промена
Прегледи
324

Повеќе огласи од cgfreak

На врв Дно