Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
М

Продавам iPhone 12 Pro, 256 GB, Gold

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
26.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам половен iPhone 12 Pro, со 256GB меморија. Користен е со заштитно стакленце и маска цело време.

Battery Health: 81%
Internal Memory: 256GB
Neverlock, Dual Sim
Доаѓа со оригинална кутија, оригиналниот кабел од 1м плус кабелче од 2м истотака оригинално apple.

Информации

Автор
Миодраг Г.
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
101

Повеќе огласи од Миодраг Г.

На врв Дно