Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

240hz

 1. BenQ Zowie XL2546K

  BenQ Zowie XL2546K

  Продавам BenQ Zowie XL2546K, 24 инчен 1080p240Hz монитор. Купен од Анхоч на 29ти јули 2022 година, со уште 34.8 месеци гаранција. Користен не повеќе од 4-5 саати, после тоа вратен во кутија. Го продавам пошто не ми се свиѓаше колку што мислев дека ќе ми се свиѓа. Како што се гледа на сликите...
 2. N

  Продадено Монитор BenQ Zowie XL2546 со 11 месеци гаранција

  Продавам монитор BenQ Zowie XL2546, купен од Анхоч ноември 2020, има отприлика уште 11 месеци гаранција. Мониторот е во одлична состојба, има само една мала замерка, конекторот на "далечинското" за управување со менито на мониторот е малку свиткан од што едно време стоеше на desk mount - но...
На врв Дно