Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
N

BenQ Zowie XL2546K

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
21.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://zowie.benq.com/en-ap/monitor/xl2546k.html
Продавам BenQ Zowie XL2546K, 24 инчен 1080p240Hz монитор.

Купен од Анхоч на 29ти јули 2022 година, со уште 34.8 месеци гаранција. Користен не повеќе од 4-5 саати, после тоа вратен во кутија. Го продавам пошто не ми се свиѓаше колку што мислев дека ќе ми се свиѓа.

Како што се гледа на сликите, повеќето работи како кабли не се ни отпакувани.

Цена 21,000 денари.

  • Ми се допаѓа
Реакции: CyberMen

Информации

Автор
naumovski-andrej
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
486

Повеќе огласи од naumovski-andrej

На врв Дно