• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #1709

Сите (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3)

  1. Ми се допаѓа

   TATA_MATA

   Unstoppable
   • Мислења
    1,958
   • Реакции
    2,530
   • Поени од трофеи
    1,492
  2. Ми се допаѓа

   Metuzalem

   Epic Од 1000 Скопје
   • Мислења
    6,776
   • Реакции
    12,188
   • Поени од трофеи
    2,327
  3. Ми се допаѓа

   Saso Trpenoski

   Gaining Experience 44
   • Мислења
    112
   • Реакции
    114
   • Поени од трофеи
    90
 • Вчитување…
На врв Дно