Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Трофеи освоени од undergrounde

 1. 50

  Активен гик

  Постирај 500 мислења.
 2. 110

  10 години со нас

  Имаш причина да частиш, денес правиш Љубилеј ;)
 3. 40

  Никогаш доволно од вашата содржина

  Имате 250 позитивни реакции на вашата содржина.
 4. 50

  5 Години со нас

  Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!
 5. 30

  Ама ептен допадлив/а!

  Вашата објавена содржина доби позитивна реакција од 100 поени.
 6. 20

  Допаднати 50 мислења

  Твоите мислења се допаднати 50 пати.
 7. 10

  Мобилна верзија

  Читај го форумот со темата за мобилни уреди.
 8. 10

  Јас го тоа бендисувам

  Добивте 25 позитивни реакции на вашите пораки.
 9. 25

  Гик

  Постирај 250 мислења.
 10. 10

  Среќен роденден!

  Трофеј доделен за секој роденден на членовите.
 11. 137

  1337

  П0571р4ј 1337 м15л3њ4
 12. 5

  Се допаѓате некому

  Некој некаде реагираше позитивно на некоја од вашите пораки. Продолжете така за да добиете повеќе!
 13. 10

  Незапирлив/а!

  Напишавте 100 пораки. Се надеваме дека за тоа ви беше потребен повеќе од еден ден!
 14. 5

  Прва порака

  Напишете порака некаде на сајтот за да го добиете овој трофеј.
На врв Дно