• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

schatzi

Прекар
schatzi
Професија
designer
Најчесто користени апликации
photoshop, illustrator, quarkxpress, indesign
Омилен спорт
basket, ping-pong, badminton
На врв Дно