1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by Neso

 1. Neso
 2. Neso
 3. Neso
 4. Neso
 5. Neso
 6. Neso
  Испрати

  Intel vs AMD

  Ryzen 3700x 4.4GHz allcore results : Amd
  Мислење од: Neso, 9 ноември 2019 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија
 7. Neso
 8. Neso
 9. Neso
 10. Neso
 11. Neso