1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by masterficx

 1. masterficx
  Испрати

  Мртва LAN порта

  Live CD да пробаш ?
  Мислење од: masterficx, 5 ноември 2018 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија
 2. masterficx
 3. masterficx
  bump
  Мислење од: masterficx, 4 Мај 2018 Во форумот: Продавам
 4. masterficx
  [IMG]
  Мислење од: masterficx, 4 Мај 2018 Во форумот: Продавам
 5. masterficx
 6. masterficx
  [IMG]
  Мислење од: masterficx, 29 Април 2018 Во форумот: Продавам
 7. masterficx