1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by goceiva

 1. goceiva
 2. goceiva
 3. goceiva
 4. goceiva
 5. goceiva
 6. goceiva
 7. goceiva
  Испрати

  Makedonski Filmovi

  Некои ги имаш на торенти.
  Мислење од: goceiva, 17 oктомври 2018 Во форумот: Генерална ИТ дискусија
 8. goceiva
 9. goceiva
 10. goceiva
  Испрати

  Туторијали

  И овој го затвориле. Друг има? :)
  Мислење од: goceiva, 22 Јули 2018 Во форумот: Туторијали
 11. goceiva
 12. goceiva