• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
cobanin
Реакции
4

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења За Огласи

  • друже а да не знаеш како да направам насловот на статијата на насловна страна да е под сликата?И сликите автоматски некако да ги дава на 200х200 на страните а коа ке се отвори статијата оргиналната големина?За истиов темплејт како на korzo.mk и кај нив е така направено...:)
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Дно