• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
cobanin
Реакции
4
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

  • друже а да не знаеш како да направам насловот на статијата на насловна страна да е под сликата?И сликите автоматски некако да ги дава на 200х200 на страните а коа ке се отвори статијата оргиналната големина?За истиов темплејт како на korzo.mk и кај нив е така направено...:)
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Дно