1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
hromdesign
Последна активност:
27 Јануари 2014
Зачленет:
12 Јули 2010
Мислења:
58
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
10

Сподели

hromdesign

Intern

hromdesign последен пат беше виден (како):
27 Јануари 2014