1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Трофеи освоени од BaDMaN

 1. 110
  Доделено: 11 ноември 2017

  10 години со нас

  Имаш причина да частиш, денес правиш Љубилеј ;)

 2. 15
  Доделено: 16 ноември 2015

  Проверен Огласувач

  Ви честимаме, Вие сте наградени со трофеј Проверен Огласувач.

 3. 50
  Доделено: 12 oктомври 2015

  5 Години со нас

  Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!

 4. 30
  Доделено: 28 Јануари 2014

  Допаднати 100 мислења

  Твоите мислења се допаднати 100 пати.

 5. 100
  Доделено: 9 Јануари 2014

  Зависник

  Постирај 1000 мислења.

 6. 20
  Доделено: 6 Декември 2012

  Допаднати 50 мислења

  Твоите мислења се допаднати 50 пати.

 7. 10
  Доделено: 1 Септември 2012

  Допаднати 25 мислења

  Твоите мислења се допаднати 25 пати.

 8. 10
  Доделено: 7 Август 2012

  Среќен роденден!

  Трофеј доделен за секој роденден на членовите.

 9. 50
  Доделено: 14 Март 2012

  Активен гик

  Постирај 500 мислења.

 10. 25
  Доделено: 8 Декември 2011

  Гик

  Постирај 250 мислења.

 11. 137
  Доделено: 8 Декември 2011

  1337

  П0571р4ј 1337 м15л3њ4

 12. 5
  Доделено: 2 Декември 2011

  Допаднато мислење

  На некого му се допаѓа едно од твоите мислења.

 13. 10
  Доделено: 2 Декември 2011

  Wax on, wax off

  Постирај 100 мислења.

 14. 5
  Доделено: 2 Декември 2011

  Прво мислење

  Постирај едно мислење на форумот