1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

(ecig) Купони, кодови, попусти, промоции ... поволни прилики

Дискусија во форумот 'Електронски цигари' започната од krema, 1 Април 2018.

 1. zdrnik

  zdrnik
  Gaining Experience

  60
  72
  31 oктомври 2016
  Машко
  30% попуст на сите single flavour ароми до полноќ. Screenshot_20191113-134309_Facebook.jpg
   
  krema, Sharlovski и на Metuzalem им се допаѓа ова.
 2. zdrnik

  zdrnik
  Gaining Experience

  60
  72
  31 oктомври 2016
  Машко
  Денес 20% попуст на oneshots до полноќ. Screenshot_20191114-161307_Facebook.jpg
   
  На krema и Metuzalem им се допаѓа ова.
 3. krema

  krema
  Professor

  9,823
  9,510
  24 Јуни 2009
  Машко
  Шефот многу рано почнал со крисмас парти. :)
  Алал нека им се парите што ни ги земат. :D
   
  На Ace Lud и zdrnik им се допаѓа ова.
 4. krema

  krema
  Professor

  9,823
  9,510
  24 Јуни 2009
  Машко
  FT

  [​IMG]

  Site-wide 10% off
  Code: TURKEY10

  Site-wide 15% off
  Code: CYBER15
   
  На Metuzalem, Lokvan, TATA_MATA и уште 3 други им се допаѓа ова.
 5. krema

  krema
  Professor

  9,823
  9,510
  24 Јуни 2009
  Машко
  Ајде лапајте слатки и торти :)

  ChefsFlavours

  FunFursday!
  Please use code 'FunFursday' to claim 20% off your entire order!
  Minimum Spend £10 - Expires Sunday 1st December
   
  На Metuzalem му/ѝ се допаѓа ова.
 6. fis1976

  fis1976
  On your way to fame

  467
  893
  15 Март 2016
  Машко
  Еве еден код и од мене, мислам дека важи до крај на неделава

  arom-team 20%, код VIP20
   
  На Metuzalem и krema им се допаѓа ова.
 7. Metuzalem

  Metuzalem
  Epic

  6,354
  11,530
  28 ноември 2010
  Машко
  Tootle puffer
 8. krema

  krema
  Professor

  9,823
  9,510
  24 Јуни 2009
  Машко
  До кога им е акцијата на инавера?
   
 9. Metuzalem

  Metuzalem
  Epic

  6,354
  11,530
  28 ноември 2010
  Машко
  Tootle puffer
  Од 06.11 до 08.11 декември 2019, така прочитав на друго место, но кај нив не ми го отвора линкот со попустот за да потврдам.
   
 10. krema

  krema
  Professor

  9,823
  9,510
  24 Јуни 2009
  Машко
  Да не е случајно од 6.12 до 8.12? :)
   
  На Ace Lud и Metuzalem им се допаѓа ова.
 11. fis1976

  fis1976
  On your way to fame

  467
  893
  15 Март 2016
  Машко
  од Inawera форумот
   
  На krema и Metuzalem им се допаѓа ова.
 12. fis1976

  fis1976
  On your way to fame

  467
  893
  15 Март 2016
  Машко
  20% попуст во Umbrella во Point Retail во Топанско Поле до 22.12

  Својствено на тоа ПГ и ВГ ги покачиле исто за 20% :angry: , тоа пазарев, за другите производи не би знаел да кажам.
   
  На krema и Metuzalem им се допаѓа ова.
 13. bicikle

  bicikle
  On your way to fame

  1,765
  844
  3 Март 2018
  пак исто ти се фаќа...
   
 14. fis1976

  fis1976
  On your way to fame

  467
  893
  15 Март 2016
  Машко
  Дур е попустот да, ама затоа после ќе си плаќаме 20% поскапо
   
 15. bicikle

  bicikle
  On your way to fame

  1,765
  844
  3 Март 2018
  Ќе чекаме пак попуст.
  Инфлација, јбг...
   
 16. fis1976

  fis1976
  On your way to fame

  467
  893
  15 Март 2016
  Машко
  Повторно 20% попуст кај Французите на порачки над 10€ код: NOEL19
   
  На Chicco69, krema, Sharlovski и уште 2 други им се допаѓа ова.
 17. Chicco69

  Chicco69
  Unstoppable

  567
  2,478
  21 Април 2016
  Машко
  Пристоен попуст во Sourcemore. :)
  Sourcemore.jpg
  Имаат одредени производи со уште поголем попуст. Само по себе не значи многу, треба да се споредат цените со кредибилни фирми како на пример Фасттек.

  Нудат и фри шипинг на голем дел од производите, па вреди да се прочепка...
   
  krema, Sharlovski, fis1976 и на уште 1 им се допаѓа ова.
 18. krema

  krema
  Professor

  9,823
  9,510
  24 Јуни 2009
  Машко
  FT

  [​IMG]
   
  На fis1976 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. MikickoHC

  MikickoHC
  Practice makes perfect

  1,791
  1,359
  26 Февруари 2016
  Машко
  Дегустатор на Е-Течности
  Kumac, od koga do koga vazi?

  Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
   
 20. krema

  krema
  Professor

  9,823
  9,510
  24 Јуни 2009
  Машко
  Само на 25 декември.

  Date: 25 Dec 2019 00:00 - 25 Dec 2019 23:59 (UTC-6)

  Стартот е овде.
   
 21. krema

  krema
  Professor

  9,823
  9,510
  24 Јуни 2009
  Машко
  Удри Мујо у тарабе хеј :D
  Купонот XMAS15 е веќе активен.

  Marry Christmas :)
   
  Sharlovski, Ace Lud, bicikle и на уште 1 им се допаѓа ова.
 22. dim na struja

  dim na struja
  Gaining Experience

  242
  260
  23 Март 2016
  Машко
  Еве уште едно попуштче %%%[​IMG]

  Sent from my A7 using Tapatalk
   
  krema, Ace Lud и на Metuzalem им се допаѓа ова.
 23. dim na struja

  dim na struja
  Gaining Experience

  242
  260
  23 Март 2016
  Машко
  Ај еве уште едно попуштче.
  ПС
  Тајмеров доле одбројува уназат уште толку останува до крај[​IMG]

  Sent from my A7 using Tapatalk
   
  fis1976, Sharlovski, Metuzalem и на уште 1 им се допаѓа ова.
 24. krema

  krema
  Professor

  9,823
  9,510
  24 Јуни 2009
  Машко
  Значи уште два дена и 8 саати од сега па натаму.
   
 25. dim na struja

  dim na struja
  Gaining Experience

  242
  260
  23 Март 2016
  Машко
  Па така кажува тајмерот. Ако лаже он лажам и јас

  Sent from my A7 using Tapatalk
   

Сподели

Вчитување...