Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

телевизор

 1. Quart 23" LED TV (LD23)

  Quart 23" LED TV (LD23)

  Здраво, На продажба оди мало, зачувано и исправно Quart LED TV 23" телевизорче. Има и HDMI, VGA, и USB уклучоци. Цена 1,500 ден.
 2. Denon DHT-S514 Soundbar

  Denon DHT-S514 Soundbar

  Да ве замолам за по една проценка на саундбарот од наслов, што вредност би имал денес, па да видиме шо да му праиме. Работи супер инаку со години, нема козметички оштетувања, мислам дека сeуште имам сѐ што доаѓа со него, освен кутијата (далечинско, кабли, IR blaster и два пара ногарки)...
 3. ContentBot

  Рецензија Го тестиравме новиот 65 инчен ULED телевизор на Hisense, 65U8GQ

  Во соработка со Hisense и канцеларијата на Gorenje, добивме за рецензија еден од најновите производи - ULED телевизорот U865GQ. Нашите импресии може да ги погледнете во видеото или во пишана форма на текстов > Го тестиравме новиот 65 инчен ULED телевизор на Hisense, 65U8GQ [рецензија] ⋆ IT.mk
На врв Дно