Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
cgfreak

Denon DHT-S514 Soundbar

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://www.denon.com/en-za/shop/soundbar/dhts514
Да ве замолам за по една проценка на саундбарот од наслов, што вредност би имал денес, па да видиме шо да му праиме. Работи супер инаку со години, нема козметички оштетувања, мислам дека сeуште имам сѐ што доаѓа со него, освен кутијата (далечинско, кабли, IR blaster и два пара ногарки).


Благодарам.

Информации

Автор
cgfreak
Поднесена
Последна промена
Прегледи
307

Повеќе огласи од cgfreak

На врв Дно