Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Rikimaru

Продадено Quart 23" LED TV (LD23)

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
1.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Здраво,

На продажба оди мало, зачувано и исправно Quart LED TV 23" телевизорче.

Има и HDMI, VGA, и USB уклучоци.

Цена 1,500 ден.

Информации

Автор
Rikimaru
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
346

Повеќе огласи од Rikimaru

На врв Дно