Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

rog strix ga15dk

 1. Нема Слика

  Asus Rog RX5700XT

  Prodavam Asus Rog RX5700XT 8GB DDR6 256 Bit vo perfektna sostojba...Moze da se proba na lice mesto... Cena: 250 eur
 2. W

  Мислење за ROG Strix GA15DK

  Здраво момци, би сакал да ги читам вашите мислења за оваа pre-built конфигурација. Имате некакво искуство со вакво или нешто слично? Дали е исплатливо? Конкретно се работи за следново: https://setec.mk/index.php?route=product/product&path=10019_10032&product_id=52207&sort=p.price&order=DESC...
На врв Дно