Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
tomi

Asus Rog RX5700XT

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
250 €
Истекува

Опис

Информации

Автор
tomi
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
1115

Повеќе огласи од tomi

На врв Дно