• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

одвлажнувачи

  1. Lokvan

    Проблеми со влага и мувла по домовите, и зошто одвлажнувачите на воздух се прилично бескорисни уреди

    За да не одиме во офтопик на една друга дискусија, решив овде да напишам неколку зборови кои се надевам може да бидат од корист. Не сакам ова да биде долг уводен пост, и ќе се обидам што поконцизно да го опишам проблемот. Но одредени работи мора да се објаснат, па затоа се надевам дека нема да...
На врв Дно