Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

laptop ram

  1. Нема Слика

    SODIMM DDR4 2x8GB Kingston Fury 3200Mhz CL20 1x8R

    Се продава меморија за лаптоп два модула DDR4 2x8GB Kingston Fury Impact 3200Mhz CL20 1x8R. Во оригинално пакување, користени се одприлика година дена. Може и замена за м2 ссд 500гб +.
На врв Дно