Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gremlin

Продадено SODIMM DDR4 2x8GB Kingston Fury 3200Mhz CL20 1x8R

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.500 ден.
Истекува

Опис

Се продава меморија за лаптоп два модула DDR4 2x8GB Kingston Fury Impact 3200Mhz CL20 1x8R. Во оригинално пакување, користени се одприлика година дена.

Може и замена за м2 ссд 500гб +.

Информации

Автор
gremlin
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
473

Повеќе огласи од gremlin

На врв Дно