Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

кулер

 1. Продавам - Accelero Xtreme IV

  Продавам - Accelero Xtreme IV

  Продавам одлично зачуван користен кулер за графичка, без знаци на користење. Беше во план да се користи со Titan X, но графичката се продаде без никогаш на неа да биде инсталиран кулерот. Повеќе информации тука Цена 65 евра. Не е фиксна. Праќам по Карго на сопствен трошок.
 2. Продавам CPU Cooler - Zalman CNPS10X OPTIMA II RGB

  Продавам CPU Cooler - Zalman CNPS10X OPTIMA II RGB

  Здраво, продавам кулер за процесор Zalman CNPS10X OPTIMA II RGB во одлична состојба. Нарачан е од Џирафа (испорачан на 11 Јули 2022) и се уште е под гаранција. Користен е само 3 месеци. Го продавам бидејќи така ми стои во шкаф, немам друго PC за кое би го искористил. Цената е 1500 денари.
 3. dipetar

  Dell 3542, кулерот работи и при исклучен лаптоп

  Имам dell 3542, windows 10 64bit. Ажуриран, сите драјвери ажурирани. Кога ќе го исклучам лаптопот, не работи ништо. Логично. Штом го приклучам на полнење, лаптопот е исклучен, на струја приклучен, по некоја минута се вклучува кулерот, врти, работи, ја цеди батеријата тотално (иако е на...
 4. comakot

  Помош малце со СМ 212

  Имам 1150 и никако да го ставам кулерот секако пробав па ако има некој искуство да каже, иначе матичната ми е од асус х81-гејмер сега за сега зедов некој си кулер од 500 мкд па врши работа ама нејќам да отидат 2к мкд за џабе
 5. NenadBMW

  Туторијал Менување кулер на напојување - видео (Gigabyte Hercules)

  Вчера прашував како да си го избришам профилот ама штом неможе идам во обратен правец еве одлучив да го споделам видеово. Не сум бил нешто активен на форумов ама еве кога сум член да споделам како заменив вентилатор на напојување. Не е нешто комплициран процес ама ако има некој што сака да...
На врв Дно