Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
GetSchwifty

Продавам CPU Cooler - Zalman CNPS10X OPTIMA II RGB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.500 ден.
Истекува

Опис

Здраво, продавам кулер за процесор Zalman CNPS10X OPTIMA II RGB во одлична состојба.
Нарачан е од Џирафа (испорачан на 11 Јули 2022) и се уште е под гаранција. Користен е само 3 месеци.
Го продавам бидејќи така ми стои во шкаф, немам друго PC за кое би го искористил.

Цената е 1500 денари.

Информации

Автор
GetSchwifty
Поднесена
Последна промена
Прегледи
793

Повеќе огласи од GetSchwifty

На врв Дно