Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

hisense

 1. ContentBot

  Рецензија Го тестиравме новиот 65 инчен ULED телевизор на Hisense, 65U8GQ

  Во соработка со Hisense и канцеларијата на Gorenje, добивме за рецензија еден од најновите производи - ULED телевизорот U865GQ. Нашите импресии може да ги погледнете во видеото или во пишана форма на текстов > Го тестиравме новиот 65 инчен ULED телевизор на Hisense, 65U8GQ [рецензија] ⋆ IT.mk
 2. E

  Искуство со овие две клими?

  Дали има некој искуство со овие две клими: Hisense Apple 3.5kW https://www.gorenje.com.mk/proizvodi/greenje-i-ladenje/hisense-klima-uredi/modeli/tg35ve00g/20000846 Тип на единицата: Внатрешна единица Тип на монтажа: На ѕид Далечинско управување: Далечински управувач Работна температура во...
На врв Дно