Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

enter

 1. thexfiles125

  Ентер списанија, каде да се најдат онлајн во PDF или да се купат?

  Samosto razgleduvav stara kolekcija na Enter spisanija, imam samo 2 izdanija I 3 DVD-a, ne mi se veruva deka imavme vakvo nesto vo rani 00s Makedonija vreme kade sto poveketo luge ne ni imaa kompjuteri doma, a denes neame... dali nekoj znae kade moze da gi citam online ili da gi kupam negde...
 2. thexfiles125

  Знае некој каде да најдам архива од ентер спијанија/DVDа?

  Пробувам да најдам стари ентер списанија главно за носталгија, имав многу ама ги изгубив моите заедно со повеќето од цедеата, ентер страната е одамна неактивна а на Facebook се неактивни од 2013+, пробав на Google ама ништо не најдов па некој тука дане знае?
На врв Дно