1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
thexfiles125
Последна активност:
25 Август 2019
Зачленет:
29 Април 2013
Мислења:
23
Допаѓања:
8
Поени од трофеи:
60
Пол:
Машко

Сподели

thexfiles125

Intern, Машко

thexfiles125 последен пат беше виден (како):
25 Август 2019