Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

cooler

 1. Се продава кулер нов топ - Thermaltake Frio Gaming

  Се продава кулер нов топ - Thermaltake Frio Gaming

  Се продава врвен Thermaltake Frio кулер нов Sockets 2011 / 1366 / 1156 / 775 / AM3 / AM2+ LGA 1156/Socket H, LGA 1366/Socket B, LGA 775/Socket T, Socket AM2, Socket AM2+, Socket AM3 1200 ~ 2500 RPM 20 ~ 43 dBA
 2. Кулер : be quiet! Dark Rock Pro 4

  Кулер : be quiet! Dark Rock Pro 4

  Продавам кулер be quiet! Dark Rock Pro 4. Кулерот е купен пред 2 месеци и го продавам поради надоградба на AIO, без маани и било какви оштетувања - во одлична состојба. Компатибилен на следните сокети : 2011 / 2011-v3 / 2066 , 115x / 1200, AM4, AM5 и 1700. Следува во кутија и сите пропратни...
 3. Noctua NH-D14

  Noctua NH-D14

  Навидум стар, но одличен ладилник за вашите централни процесирачки единици! До пред 3 дена го ладеше мојот i9 9900k, и без никаква реална причина и потреба беше заменет co NH-D15 chromax.black. За жал, ко некој кретен сум изумил да го сликам самиот кулер, па имам слика само од пропелерите кога...
 4. Noctua NH-L9a-AM4 Low Profile 92mm chromax / black

  Noctua NH-L9a-AM4 Low Profile 92mm chromax / black

  Се продава кулерот, нов никогаш не употребен со сите додатоци во кутија. Одличен за SFF конфигурации. :) 37mm low profile For use with AMD processors up to 95W 100% RAM compatibility 100% compatibility with PCIe cards on mini-ITX NF-A9x14 HS-PWM chromax.black premium fan Compatible with AMD AM4...
 5. AIO NZXT Kraken x63 280mm

  AIO NZXT Kraken x63 280mm

  Здраво дечки, На продажба оди одлично зачуван AIO Cooler NZXT Kraken x63 280mm. Оригинално пакување со сите оригинални најлончиња, кутии, исто како денес да сте го купиле од продавница. Се продава заради апгрејд. Гаранција до Мај 2023. ВЕНТИЛАТОРИТЕ на AIO-то се БУКВАЛНО НОВИ и ВООПШТО...
 6. Кулер Deepcool TF120S

  Кулер Deepcool TF120S

  Користен како CPU кулер на Hyper212 ка, без никакви проблеми. Одличен кулер со топ перформанси.
 7. AMD Ryzen 7 2700X со Wraith Prism RGB LED ладилник

  AMD Ryzen 7 2700X со Wraith Prism RGB LED ладилник

  Ќе ве замолам за проценка на AMD Ryzen 7 2700X со Wraith Prism RGB LED ладилник. Нема гаранција, без оригинално пакување. Деловите се целосно исправни и моментално се користат. Евентуално може замена за 5700G со моја доплата. Праќање по карго само со претходна уплата и на ваша одговорност за...
 8. dipetar

  Dell 3542, кулерот работи и при исклучен лаптоп

  Имам dell 3542, windows 10 64bit. Ажуриран, сите драјвери ажурирани. Кога ќе го исклучам лаптопот, не работи ништо. Логично. Штом го приклучам на полнење, лаптопот е исклучен, на струја приклучен, по некоја минута се вклучува кулерот, врти, работи, ја цеди батеријата тотално (иако е на...
На врв Дно