Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

bequiet

 1. BeQuiet Pure Wings 2 140mm

  BeQuiet Pure Wings 2 140mm

  На продажба кулер нов некористен, изваден од куќиште BQ 500DX. Точен модел: BQ PUW2-14025-LS-9. Цена: 600 денари фиксна. Во комплет со Deepcool TF120S за 1.000 денари.
 2. rippermkd

  Продадено BeQuiet gaming PC

  i5 8400 6core izgubena garancija gigabyte H310M S2P maticna so garancija Graficka 1060 3gb istecena garancija BeQuiet SHADOW ROCK 3 16 + 8GB ram 2666mhz (24GB) 500gb SAMSUNG 970 EVO 480gb Adata SSD NOVO so garancija kupeno na 18 juli 2021 1TB hard disk 100% ispraven, , ne mnogu koristen 3x ARGB...
На врв Дно