Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Продадено BeQuiet Pure Wings 2 140mm

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
600 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
На продажба кулер нов некористен, изваден од куќиште BQ 500DX.
Точен модел: BQ PUW2-14025-LS-9.

Цена: 600 денари фиксна.

Во комплет со Deepcool TF120S за 1.000 денари.

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
506

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно