Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

apple watch

 1. Apple Watch Series 5 44mm Aluminium Space Gray - Sport Band Black

  Apple Watch Series 5 44mm Aluminium Space Gray - Sport Band Black

  Се продава кратко употребуван Apple Watch Series 5 44mm црна боја. Саатот е во одлична козметичка и функционална состојба, истиот има Battery Health 100% Цена : 12.000ден.
 2. Нема Слика

  Iphone 13 + iwatch series 7

  Продавам iphone 13 midnight 128GB користен од моја страна кој истиот е махимално зачуван без никакви знаци на користење. Телефонот е купен од Сетек кој има гаранција до 12.12.2022.Со телефонот доаѓаат 7 заштитни маски од кои 4 се скроз нови некористени + 4 заштитни стакла за екранот и 2 за...
На врв Дно