Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Zeddomazed

Apple Watch Series 5 44mm Aluminium Space Gray - Sport Band Black

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
12.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Се продава кратко употребуван Apple Watch Series 5 44mm црна боја.
Саатот е во одлична козметичка и функционална состојба, истиот има Battery Health 100%

Цена : 12.000ден.

Информации

Автор
Zeddomazed
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
291

Повеќе огласи од Zeddomazed

На врв Дно