Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ајфон

  1. Iphone 8 - 64GB

    Iphone 8 - 64GB

    Се продава Iphone 8 - 64GB, бела боја. Телефонот е максимално сочуван, цело време користен со заштитно стакло и маска. Комплет со оригиналната кутија и полнач. Никогаш не е отваран, сервисиран, оригинален екран, оригинална батерија 80% здравје. Се си работи без никаков проблем. Се продава поради...
На врв Дно