1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
kebe
Последна активност:
14 Јуни 2019 во 02:04
Зачленет:
29 Март 2012
Мислења:
209
Допаѓања:
167
Поени од трофеи:
140

Сподели

kebe

Gaining Experience

kebe последен пат беше виден (како):
14 Јуни 2019 во 02:04