Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

3700x

 1. Ryzen 7 3700X

  Ryzen 7 3700X

  Се продава Ryzen 7 3700x, 8 јадрен процесор од 3та генерација на Ryzen процесори. Купен јануари 2021, користен на домашна гејминг конфигурација без некои специјални оптоварувања, бидејќи во времнињата кога е земен се играни само PUBG и Warzone (the OG).
 2. Продавам Ryzen 3700X

  Продавам Ryzen 3700X

  Како што гласи насловот - Продавам Ryzen 3700X. Купен од Сет, гаранција помината. Процесорот е бокс, но без кулер, кулерот отиде уште кога го купив. Локација Скопје. Карго ве молам не. Цена: 8000 денари
 3. Нема Слика

  Ryzen 7 3700X

  Поради апгрејд, продавам Ryzen 7 3700X Купен е од СЕТ, гаранцијата му истекува на 04.2023. Во Aнхоч е 17 590 ден. Во СЕТ е 18 999 ден.
На врв Дно