Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Gaston

Продавам Ryzen 3700X

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
8.000 ден.
Истекува

Опис

Како што гласи насловот - Продавам Ryzen 3700X.
Купен од Сет, гаранција помината.

Процесорот е бокс, но без кулер, кулерот отиде уште кога го купив.

Локација Скопје. Карго ве молам не.

Цена: 8000 денари

Информации

Автор
Gaston
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
1250

Повеќе огласи од Gaston

На врв Дно